KONST / Litografier / Färglitografi 15026016
nr 1502 6016
Stephen Clark
(f. 1953), Sverige
Järv i skog. Signerad, färglitografi, numrerad 109/360. Bildmått: 46x30 cm, yttermått inklusive ram: 51x68 cm
Stephen Clark, svensk målare född i Stockholm 1953.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 14 november 2022
kl 18:26:42
13/11 10:59:36